Oferta

O mnie


Nazywam się Marta Wlaźlińska, jestem plastykiem i od kilku lat prowadzę bloga związanego z ceramiką.

Cztery lata temu ceramika była wielką zagadką,fascynującą, przyciągającą. Wtedy postanowiłam skompletować konieczny sprzęt, piec, koła garncarskie, materiały i założyłam własną pracownię.
Trochę później była sposobem na poznanie wspaniałych ludzi, gdy zajmowałam się nią zawodowo i prowadziłam warsztaty dla dzieci i młodzieży. Jeszcze później - z konieczności - stała się hobby, na które wiecznie brakowało czasu.

Czym ceramika jest dla mnie dzisiaj? Nadal fascynującą, magnetyczną pasją. Odkrywanie jej tajników zdaje się nie mieć końca, jednak wiele już wiem i mając w pamięci trudy odkrywania nieznanego - zamierzam się dzielić tym, co wiem - właśnie tutaj, na tym blogu. Przede wszystkim jednak ceramika znów staje się moim regularnym zajęciem. Po okresie poszukiwań swojej drogi, postanowiłam oddać się pracy twórczej pełnoetatowo.

Na blogu znaleźć można relacje z warsztatów, wskazówki dotyczące założenia i prowadzenia pracowni, rady dla hobbystów, moje twórcze zmagania i ich efekty. Pracuję również nad tutorialami i przepisami na ceramiczne DIY. A także nad kanałem na YT.

Chcę, żeby każda osoba zainteresowana ceramiką znalazła tu dla siebie fajne, pożyteczne miejsce. Będę więc wdzięczna za wszelkie uwagi dotyczące bloga.

Skontaktuj się ze mną pod adresem: galeria.drzewo@gmail.com